13. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Szobabelső, 1919
178

Bornemisza Géza (1884-1966)

Szobabelső, 1919

Olaj, vászon, 65x80 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1919.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft