20. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Szolnoki udvar
190

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Szolnoki udvar

Olaj, fa, 15x23,5 cm
Jelezve balra lent: Deák Ébner L. Szolnok
Kikiáltási ár: 150 000 Ft