20. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Tájkép zsilippel
181

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Tájkép zsilippel

Olaj, fa, 20,5x24,5 cm
Jelezve jobbra lent: L. Ébner
Kikiáltási ár: 150 000 Ft