46. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Szőlős csendélet (Csendélet), 1928
78

Berény Róbert (1887-1953)

Szőlős csendélet (Csendélet), 1928

Olaj, vászon, 66,5x88,5 cm
Jelezve balra fent: Berény
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 13 000 000 - 18 000 000 Ft

Kiállítva: – A Képzőművészek Új Társaságának (KUT) kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1929. január, katalógus: 8. – Berény Róbert emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapes t, katalógus: 33 Reprodukálva: – A Képzőm

125

Berény Róbert (1887-1953)

Kertben

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
162

Berény Róbert (1887-1953)

Zebegényi táj

Kikiáltási ár: 650 000 Ft