53. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Szőlős csendélet hegedűvel, 1928-1930 körül
111

Berény Róbert (1887-1953)

Szőlős csendélet hegedűvel, 1928-1930 körül

Olaj, karton, 65x49,5 cm
Jelezve jobbra fent: Berény
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 38 000 000 - 44 000 000 Ft