59. aukció
Vaszary János női portré
97

Szomorú nő, 1912

Akvarell, papír, 42x31 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

¦ János Vaszary. Galerie Semiha Huber, Zürich, 1964. december – 1965. január, katalógus: 18.

4

Matrózfej, 1934

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
212

Váza virággal, 1928 körül

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft