59. aukció
Vaszary János táncosnő női portré
26

Táncosnő színes tollfejdísszel, 1925–1930 között

Olaj, vászon, 52 x 37 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 45 000 000 Ft

4

Matrózfej, 1934

Kikiáltási ár: 360 000 Ft
97

Szomorú nő, 1912

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
212

Váza virággal, 1928 körül

Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft