37. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Szünet az Operában
35

Biai Föglein István (1905-1974)

Szünet az Operában

Akvarell, papír, 22,5x42 cm
Jelezve balra lent: Biai
Kikiáltási ár: 120 000 Ft