37. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Váci utca
37

Biai Föglein István (1905-1974)

Váci utca

Olaj, vászon, 80,5x115,5 cm
Jelezve középen lent: Biai
Kikiáltási ár: 380 000 Ft