23. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Táj
81

Járitz Józsa (1893-1986)

Táj

Olaj, vászon, 60,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 380 000 Ft