23. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Zöld nő, 1930 körül
183

Járitz Józsa (1893-1986)

Zöld nő, 1930 körül

Olaj, vászon, 93x72 cm
Jelezve jobbra fent: J. Járitz
Kikiáltási ár: 380 000 Ft

Proveniencia: bázeli gyűjtő vásárolta a művésztől

Kiállítva: Járitz Józsa emlékkiállítása, MissionArt Galéria, Budapest, 2003. március 27. – április 10. (katalógus nélkül)