74. Téli aukció
Mattis Teutsch János modernizmus, tájkép
52

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Táj fákkal, 1916

Akvarell, karton, 25,5 x 30 cm
Jelezve balra lent: MT
Jelezve hátoldalon: 1916 VIII.
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Mattis Teutsch János és a Der Blaue Reiter. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2001, (kat.: 4.)
¦ Remekművek egy magángyűjteményből. Mattis Teutsch János. Virág Judit Galéria, Budapest, 2021. június 12. – július 31. kat.sz.n.