48. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Táj fákkal, 1916
124

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Táj fákkal, 1916

Akvarell, papír, 25x30,5 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•Majoros Valéria: Mattis Teutsch. Nalors, Vác, 1998., 87. oldal