48. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Ülő női alak, 1925 körül Hátoldalon: Figurák tájban
119

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Ülő női alak, 1925 körül Hátoldalon: Figurák tájban

Olaj, karton (Hátoldalon: akvarell, kréta), 33x25,5 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
•Majoros Valéria: Mattis Teutsch. Nalors, Vác, 1998., 139. olda l
•Preview. Selection from the Kieselbach Gallery’s offer. Kieselbach Galéria, Budapest, 2002., 93. oldal