3. Grafikai aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Táj (Kék hegyek), 1930-as évek
4

Márffy Ödön (1878-1959)

Táj (Kék hegyek), 1930-as évek

Akvarell, papír, 28 x 38 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

Életműjegyzék-szám: G 5.7.10.
– In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest, 2006, 404. oldal

– Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest, 2006, 404. oldal