37. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Táj úttal, 1910-1915
59

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Táj úttal, 1910-1915

Akvarell, papír, 28x38 cm
Jelezve balra lent: MT
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft