68. Aukció
Molnár József (1821-1899) Táj vízimalommal
55

Molnár József (1821-1899)

Táj vízimalommal

Olaj, papírlemez, 49 x 32 cm
Jelezve balra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft