68. Aukció
Molnár József (1821-1899) Templomban
138

Molnár József (1821-1899)

Templomban

Olaj, vászon, 147,5 x 117 cm
Jelezve balra lent: Molnár J.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva:
– BÁV 65. Képaukció, 195. tétel (1984) (Templomi jelenet címmel)