52. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tájkép, 1885
198

Telepy Károly (1828-1906)

Tájkép, 1885

Olaj, vászon, 50,5x64 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K. 885.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft