52. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Mediterrán táj
81

Telepy Károly (1828-1906)

Mediterrán táj

Olaj, vászon, papírlemezen, 72x87 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 2 800 000 Ft