A Dévényi-gyűjtemény
Bene Géza (1900-1960) Tájkép, 1955 körül
54

Bene Géza (1900-1960)

Tájkép, 1955 körül

Olaj, karton, 24x29 cm
Jelezve balra fent: Bene G.