A Dévényi-gyűjtemény
Bene Géza (1900-1960) Tájkép fákkal, 1955 körül
55

Bene Géza (1900-1960)

Tájkép fákkal, 1955 körül

Olaj, karton, 31x38 cm
Jelezve jobbra lent: Bene G. Jelezve balra fent: Bene