68. Aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tájkép fával, 1920 körül
123

Márffy Ödön (1878-1959)

Tájkép fával, 1920 körül

Olaj, vászon, 54 x 65 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

24

Márffy Ödön (1878-1959)

Teraszon

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
170

Márffy Ödön (1878-1959)

Olasz táj cédrussal

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
198

Márffy Ödön (1878-1959)

Ágaskodó ló alakkal

Kikiáltási ár: 280 000 Ft