50. Jubileumi Aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Tájkép kolostorral
118

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Tájkép kolostorral

Olaj, papírlemez, 40x43 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 9 000 000 - 13 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: ‣ A varázsló kertje – Gulácsy Lajos gyűjteményes kiállítása. KogArt Ház, Budapest, 2008. március. 15. – 2008. július. 26. katalógus: szám nélkül