A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Ferenczy Károly (1862-1917) Tájkép ökrökkel, 1906
63

Ferenczy Károly (1862-1917)

Tájkép ökrökkel, 1906

Olaj, vászon, 95x114 cm