22. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tájkép virágzó fákkal
42

Tájkép virágzó fákkal

Olaj, vászon, 59x71,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ohrenstein See Mednyánszky
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft