22. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tavasz
46

Tavasz

Olaj, vászon, 80x107 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

BÁV 51. aukció, 143. tétel