67. Aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Tánc
128

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Tánc

Tus, fedőfehér, papír, 20 x 29 cm
Jelezve jobbra lent: MCP, Hátoldalon felirat: Kubinyi Ernő: Zöld notesz illusztráció ltsz. 54 Tánc 29x20
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

¦ Ferenczy Galéria, Budapest, 1999. XI. 11-XII. 2.