67. Aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Üdvözlés
55

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Üdvözlés

Olaj, farost, 50 x 60,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft