74. Téli aukció
Scheiber Hugó futurizmus
82

Scheiber Hugó (1873-1950)

Táncmozdulat, 1930-as évek eleje

Akvarell, tus, papír, 54 x 48,5 cm
Jelezve balra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Molnos Péter: Scheiber Hugó. Festészet a jazz ritmusában. Kieselbach Galéria, Budapest, 2014, 388. oldal