74. Téli aukció
Scheiber Hugó futurizmus
82

Scheiber Hugó (1873-1950)

Táncmozdulat, 1930-as évek eleje

Akvarell, tus, papír, 54 x 48,5 cm
Jelezve balra lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Molnos Péter: Scheiber Hugó. Festészet a jazz ritmusában. Kieselbach Galéria, Budapest, 2014, 388. oldal

13

Scheiber Hugó (1873-1950)

Virágoskert

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
31

Scheiber Hugó (1873-1950)

Modiano I.

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
32

Scheiber Hugó (1873-1950)

Modiano II.

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
51

Scheiber Hugó (1873-1950)

Házak

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
75

Scheiber Hugó (1873-1950)

Híd a patak felett

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
111

Scheiber Hugó (1873-1950)

Nő az utcán

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
161

Scheiber Hugó (1873-1950)

Nagyvárosi fények

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft