40. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Tanya
201

Fényes Adolf (1867-1945)

Tanya

Olaj, papírlemez, 39x44 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft