41. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tanya
92

Tanya

Olaj, vászon papírlemezen, 29,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Hátoldalon felirat:Emlékajándék Emil Klein cleveland-i kedves
unokatestvéremnek, a bécsi tartózkodása alkalmából,Bécs, 1920. Szeptember 16 – Jakob Klein

Aukcionálva:
•Kieselbach Galéria 28. árverés, 21. tétel