57. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tanya
139

Tanya

Olaj, vászon, papírlemezen, 24,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Hátoldalon: Leltározta Budapest 1919. szeptember 9. Pálmai József
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft