57. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tátrai részlet
164

Tátrai részlet

Olaj, vászon papírlemezen, 26x35,5 cm
Jelzés nélkül Hátoldalon: Természet után festett olajstúdium Leltározta Bécs 1919 május hó Pálmai József
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft