52. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Tar-kő (Borsodi hegyekből)
14

Telepy Károly (1828-1906)

Tar-kő (Borsodi hegyekből)

Olaj, papírlemez, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 200 000 Ft

– Telepy kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 464.
– Szegedi kiállítás. Nemzeti Szalon, Budapest, 1906.