52. aukció
Telepy Károly (1828-1906) A fogarasi híd Mária Terézia idejéből
48

Telepy Károly (1828-1906)

A fogarasi híd Mária Terézia idejéből

Olaj, vászon, 46x74 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 700 000 - 2 000 000 Ft

– Telepy kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1906., katalógus: 356