34. aukció
Boemm Ritta (1868-1948) Tavasz
96

Boemm Ritta (1868-1948)

Tavasz

Olaj, vászon, 100,5x85 cm
Jelezve jobbra lent: Boemm Ritta
Kikiáltási ár: 650 000 Ft