28. aukció
Csók István (1865-1961) Tavasz a télben
147

Csók István (1865-1961)

Tavasz a télben

Olaj, fa, 50x40 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft

39

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
141

Csók István (1865-1961)

Tengerparton, 1900

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft