28. aukció
Csók István (1865-1961) Virágcsendélet
39

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 65x85 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft

141

Csók István (1865-1961)

Tengerparton, 1900

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
147

Csók István (1865-1961)

Tavasz a télben

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft