74. Téli aukció
Boromisza Tibor fauvizmus, Nagybánya
154

Boromisza Tibor (1880-1960)

Tavaszi táj, 1907

Olaj, vászon, 75,5 x 91 cm
Jelezve balra lent: Boromisza Tibor 1907 NB
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 36 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Párizs- Nagybánya 1904-1914. Virág Judit Galéria, Budapest, 2018. október 26. – november 18., kat.: 149.

AUKCIONÁLVA:
¦ Az Állami Árverési Csarnok Harmadik Műtárgy-árverése. Budapest, 1921. január 30. – február 2. (kat.: 20. Tájkép, 5000.- Korona)