4. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Tavaszi virágzás
152

Kernstok Károly (1873-1940)

Tavaszi virágzás

Olaj, vászon, 75x88 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok K.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft