73. őszi aukció
Mednyánszky László tájkép
181

Téli alkony (Hegyi tó), 1900 körül

Olaj, vászon, 126 x 186 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

71

Árnyas udvar

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
138

Hegyoldal

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
165

Vízesés (Patak)

Kikiáltási ár: 460 000 Ft