67. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Téli hegyek közt
33

Téli hegyek közt

Olaj, falemez, 33,8 x 24,7 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Hátoldalon: Mednyánszky vázlat 1918. december hó, Leltározta Pálmai József Wien, 1919. május 8.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft