Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Téli ritmusok
5

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Téli ritmusok

Olaj, cinklemez, 53,5x76,5 cm
Jelezve hátoldalon: 51/9, 1951 Gyarmathy Tihamér "Téli ritmusok" 53x76,5