Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Megtörtént, 1952
6

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Megtörtént, 1952

Olaj, cinklemez, 76,5x53,5 cm
Jelezve hátoldalon: 52/10 Gyarmathy Tihamér "Megtörtént" 76,5x53,2 cm, Jelezve balra lent: Gyarmathy 952