54. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Téli táj (Havas háztetők), 1930-as évek második fele
185

Márffy Ödön (1878-1959)

Téli táj (Havas háztetők), 1930-as évek második fele

Olaj, papírlemez, 40x51,5 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 5.4.8.‣ In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest–Paris, 2006.
PROVENIENCIA:‣ korábban Márffy Ödönné örököseinek tulajdonában
KIÁLLÍTVA:‣ Márffy Ödön kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest,