60. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Téli udvar Nagybányán, háttérben a Kereszt-hegy, 1930
181

Kádár Géza (1878-1952)

Téli udvar Nagybányán, háttérben a Kereszt-hegy, 1930

Olaj, vászon, 79,5x69,5 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza 1930
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft