60. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Veresvízi bányászházak
36

Kádár Géza (1878-1952)

Veresvízi bányászházak

Olaj, vászon, 93x114 cm
Jelezve jobbra lent: NB Kádár Géza
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 4 500 000 - 6 000 000 Ft