A Dévényi-gyűjtemény
Bálint Endre (1914-1986) Temetőfalnál, 1962
62

Bálint Endre (1914-1986)

Temetőfalnál, 1962

Olaj, fa, 77x22,5 cm
Jelezve a hátoldalon: Dévényi Ivánnak, jó barátomnak, jó barátsággal, 1962.X.21. Budapest